Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
 1. #1
  ferrarif1
  Guest

  Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  ketu mund te bejme prezantimet te para edhe pershentetjet si anetaret te ri
  Last edited by ferrarif1; 29-04-2011 at 08:54 PM.

 2. #2
  ferrarif1
  Guest

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  mire se erdhe shoku

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  Sep 2012
  Posts
  1
  Uploads
  0
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Pershendetje te dashur miq................

 4. #4
  Moderator Αρτεμης's Avatar
  Join Date
  Oct 2012
  Location
  Thessaloniki
  Posts
  278
  Uploads
  0
  Thanks
  44
  Thanked 510 Times in 222 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Hi,a ka njeri ketu apo vone hyra shume?

 5. #5
  ferrarif1
  Guest

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by Αρτεμης View Post
  Hi,a ka njeri ketu apo vone hyra shume?
  mire se erthe te kalofshe mire

 6. #6
  Moderator Αρτεμης's Avatar
  Join Date
  Oct 2012
  Location
  Thessaloniki
  Posts
  278
  Uploads
  0
  Thanks
  44
  Thanked 510 Times in 222 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Ylvi mire se erdhet edhe pse pak i rrembyer edhe s'di pse....?? Por gjithsesi nuk na nderon nje sjellje e tille asnjerin prej nesh dhe e dini mire...Klm ne vazhdim

 7. The Following 2 Users Say Thank You to Αρτεμης For This Useful Post:

  tzimakos (19-11-2012)

 8. #7
  Moderator Αρτεμης's Avatar
  Join Date
  Oct 2012
  Location
  Thessaloniki
  Posts
  278
  Uploads
  0
  Thanks
  44
  Thanked 510 Times in 222 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by elio.c View Post
  Pershendetje te gjitheve dhe gezuar pavaresine...

  Pershendetje edhe per ju,mire se erdhet dhe gezuar pavaresine gjithashtu

  Qendrim te kendshem ! ylvi per 2 minuta vetem

 9. #8
  Junior Member
  Join Date
  Dec 2012
  Posts
  1
  Uploads
  0
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  hello albanians

 10. #9
  Moderator Αρτεμης's Avatar
  Join Date
  Oct 2012
  Location
  Thessaloniki
  Posts
  278
  Uploads
  0
  Thanks
  44
  Thanked 510 Times in 222 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  Quote Originally Posted by albshare View Post
  hello albanians
  Mire se vjen e qendrim te kendshem Albshare!

 11. #10
  Junior Member
  Join Date
  Feb 2013
  Location
  albania
  Posts
  1
  Uploads
  0
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Re: Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri

  pershendetje te gjithve .....................

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •